Yamaç Paraşütü

Kaş ta yamaç paraşütü ile kuşların neden şarkı söylediğini anlayacaksınız. Bu nedenle sizi Kaş ve Meis ’in harika manzarasını bir de gökyüzünden yamaç paraşütü ile seyrederek heyecan dolu bu özgürlüğü yaşamaya çağırıyoruz, mas mavi denize, girintili çıkıntılı sahile ve çarpıcı dağlara sahip olan Kaş yamaç paraşütü için Türkiye’ nin en uygun yerlerinden biri. Araçlarımızla katılımcı misafirlerimizi Kaş ı çevreleyen Asaz Dağının eteklerine yaklaşık 780metre yüksekliğe çıkarıyoruz. Deneyimli pilotlarımız eşliğinde gerçekleştirdiğimiz yamaç paraşütü aktivitemiz, rüzgara, uçuş yapacak misafirlerimizin ağırlığı gibi etkenlere bağlı olarak ortalama 30 dakika sürmektedir.Kaş ta yamaç paraşütü aktivitesi toplamda 1 saat sürmektedir. Bunun ilk yarım saati Asaz dağı eteklerinde yer alan kalkış noktasına transfer sürmektedir, diğer yarım saatlik süre ise havada kalış süresi olarak geçmektedir. Uçuş sırasında dağların eteklerindeki yabani hayatı görebilirsiniz. Kaş’ın dar sokaklarını, Antiphellos’un antik yapılarını, ve plajlarını ve koylarını kuş gibi süzülerek yukarıdan izleyebilirsiniz.

İnişimiz Kaş limana yapılıyor. Sabah saat 10:00 da başlayan ilk uçuşumuz, 1 saat aralıklarla 16:00 ‘a kadar devam ediyor. Yanınıza kapalı bir ayakkabı almanız yeterli, şort ve tişörtünüzü giyip gelebilirsiniz. Kaş yamaç paraşütünde 9 yaş sınırı ve 120 kilo maximum ağırlık sınırlaması vardır.

Bu inanılmaz anları kaydetmek için pilotunuz sizin için profesyonel fotoğraf ve video çekimleri de yaptığını hatırlatalım.

*Bu bir tanıtımdır, tüm turlar A sınıf acentalar tarafından organize edilmektedir.

Leave a comment

Yazışmayı başlat.
Merhaba,

Rezervasyon, fiyat ve diğer tüm sorularınız için bize burdan ulaşabilirsiniz.