Akdeniz’in gözdesi olan doğa harikası Kaş, aynı zamanda sualtı olarakta Türkiye’nin gözde dalış bölgelerindendir.

Tarihi ve doğal güzellikleri içinde bulunduran sualtı yapısı, tecrübeli ve bu sporu ilk defa deneyecek olan misafirlerimizi cezbetmektedir

Kekova adası antik çağlarda büyük bir deprem sonucu anakaradan kopmuş ve kentin büyük bölümü sular altında kalmıştır. Bölgenin büyük bölümü yüzme ve dalışa kapalıdır. Deniz kanosu turu katılımcıları ise batık şehrin 2000 yaşındaki mozaiklerini, duvar ve temel kalıntılarını yakından görme olanağına sahiptir.

Kaş’ta yamaç paraşütü ile kuşların neden şarkı söylediğini anlayacaksınız. Bu nedenle sizi Kaş ve Meis ’in harika manzarasını bir de gökyüzünden yamaç paraşütü ile seyrederek heyecan dolu bu özgürlüğü yaşamaya çağırıyoruz,

Saklıkent jeep safari turu iki farklı kanyonun, tarihi şehirlerin ve bölgenin en önemli plajlarının ziyaret edildiği bir aktivitedir.

Kekova tekne turu, Üçağız köyü, Kekova Adası, Simena (Kale köy) ve muhteşem koyların oluşturduğu Kekova bölgesinde gerçekleştiriliyor. Bölgenin giriş kapısı Üçağız köyüdür ve Kaş a 30 km uzaklıktadır. Deniz yoluyla uzaklık 18 deniz mili yani yaklaşık 2 saat sürmektedir.  Kekova tekne turu teknenin çıkış yaptığı limana göre iki şekilde adlandırılıyor.

Likya yolu yaklaşık 3000 km olup toplam uzunluğu 509 kmdir. Avrupa’da ki en uzun 4 yürüyüş rotasından biri ve aynı zamanda dünyadaki en güzel 10 yürüyüş rotası içerisindedir.

Yazışmayı başlat.
Merhaba,

Rezervasyon, fiyat ve diğer tüm sorularınız için bize burdan ulaşabilirsiniz.